Aktuálne akcie a zľavy

MET, DIESEL, EMPORIO ARMANI

-5%


zľava 5 % na nezľavnený tovar

Taliansku značku MET in jeans založili v roku 1997 Moreno Giuriato a Gege Schiena. Je to značka s výrazom originality a kreativity so zameraním na dámsku jeansovú módu. Silnou stránkou značky Met in jeans sú dokonale strihy s dôkladne prepracovanými detajlami. Značka met in jeans je určená pre všetky vekové kategórie. Pri navrhovaní a výrobe modelov berie značný ohľad na individuálne predstavy žien.

Emporio Armani - patrí do módneho impéria Giorgia Armaniho. Línia Emporio Armani predstavuje aktuálny trend pre mužov i ženy za dostupnejšie ceny.

Spoločnosť Armani predstavuje módne impérium. V jej službách pracuje mnoho špičkových návrhárov a pod jej menom sa na trhu predáva množstvo rôznych, luxusných produktov. Spoločnosť bola založená v roku 1975 v Taliansku a jej zakladateľmi sú Giorgio Armani a Sergio Galeotti . Kolekcie módneho domu sú dnes rozdelené do viacerých, úzko špecifických línií. Kolekcia Giorgio Armani sa špecializuje na luxusnú a kvalitnú módu pre ženy aj mužov. Kvalitou sa radí k tým najdrahším na svete a rozhodne je to najluxusnejšia kolekcia módneho domu. Jej produkty s obľubou využívajú hviezdy celého sveta.

Talianska značka Diesel je v módnom biznise pojem. Je známa pre luxusné oblečenie zamerané na štýlových mladých ľudí. V súčasnosti patrí táto značka medzi najprogresívnejšie módne značky oblečenia a doplnkov. Značka Diesel je celosvetovo vyhľadávaná nielen celebritami. Preslávili ju v počiatkoch predovšetkým džínsy, ktorým značka zostáva naďalej verná a berie ju za svoju hlavnú činnosť, ale ponúka aj širokú paletu iných druhov štýlového oblečenia ako sú tričká, šaty, bundy, bielizeň, obuv, doplnky alebo napr. parfumy.

móda

1. NP, predajňa 108

mapa

Po – Pi 10.00 – 21.00

So – Ne 9.00 – 21.00