Aktuálne akcie a zľavy

PRESPÁNOK

-10%


10 % na celý sortiment, platí len v kamenných predajniach

PreSpánok je špecializovaný Predajca produktov pre zdravý a kvalitný spánok. PreSpánok Vám ponuka široký sortiment kvalitných matracov, vankúšov, postelí, roštov a lôžkovín, ktoré dokážu zvýšiť kvalitu života. Naše produkty ponúkame v najrôznejších variantoch a cenových reláciách. U nás si vyberie naozaj každý.

O nás

PreSpánok je špecialistom na zdravý a komfortný spánok a ponúka bezplatné odborné poradenstvo na slovenskom trhu už od roku 2010 a nadväzuje na tradíciu úspešných společnosti, ktoré v strednej Európe majú tradíciu už od roku 1991.

Naše poslanie

Človek strávi spánkom priemerne 25 rokov svojho života. Veríme, že našim zákazníkom vďaka širokej ponuke kvalitných matracov, postelí, vankúšov, doplnkov a poradenstvu dokážeme zlepšiť kvalitu života. K tomu prispieva nie len príjemné a útulné prostredie našich predajní, ale aj ústretový a osobný prístup našich predajcov - špecialistov na zdravý spánok.

Sme si vedomí toho, že nakúpi matrac či postele je potreba čas. Preto si náš zákazník môže všetky produkty v pohodlí vyskúšať a zároveň si príjemne oddýchnuť. Naše služby nekončia nákupom. Zakúpené produkty zákazníkovi dovezieme domov, radi mu všetko zmontujeme a poskytneme mu aj ďalšie poradenstvo.

Viac informácií o zdravom spánku, predajniach a sortimente produktov na www.prespanok.sk 

domáce potreby

bytové doplnky

2. NP, predajňa 153

mapa

Po – Ne